Сподели со пријателите

Smuti prej kajsijave

Përbërësit:
350 ml qumësht(bimor)
6 kajsia të mëdha
3 lugë të mëdha mjaltë
lëng nga1/2 limon
 
I bluajmë me blender kajsijat mirë, i shtojmë pjesët e mbetura dhe përzijejmë mirë.Sipas dëshirës, mund të shtoni edhe kokërra të grira.

rreth nesh

Shëndeti nuk është vetëm mungesë e sëmundjes, shëndeti është mirëqenie e plotë psiqike, fizike dhe emcionale. Misioni ynë do të jet i tillë. Me anë të këshillave të thjeshta dhe të shkurta dhe me përmbatje të cilat me shumë kujdes janë zgjedhur, ne ju ofrojmë të dhëna praktike të zbatueshme për përmirësimin e cilësisë së jetës në përgjithësi.

Ndiqni ne në Facebook

Newsletter

Shkruani e-mailin